O NAS

Nasza przygoda z Akitkami  zaczęła się w sierpniu 2010 roku w momencie pojawienia się w Naszym domu SEIMEI NO MINAMOTO Shiroiarashi – suczka o niesłychanie fascynującym charakterze. Skradła Nasze serca….Rozkochała w sobie Naszego synka, który nie potrafił wyobrazić sobie dnia bez jej wycałowania i wymiziania. Po namowach Olgi ( hodowla Shiroiarashi) w styczniu 2011 roku pojechaliśmy z SEI  na Naszą pierwszą wystawę….. I tak się zaczęło. Można powiedzieć, że ” złapaliśmy bakcyla „. To był początek Naszej wielkiej przygody ….i właśnie wtedy zorientowałam się , że to ….

….MOJA WIELKA PASJA !!!


Kolejne lata i kolejne „rude kity” dołączyły do Naszej akiciej rodzinki.

Staramy się aby Naszym dzieciakom niczego nie brakowało, traktujemy ich jak członków rodziny. Staramy się aby miały jak najlepsze warunki życia i rozwoju. Do swojej dyspozycji cały czas mają duży  otwarty teren.

Obdarowujemy Naszych akicich przyjaciół ogromną dawką miłości i czułości, którą również one bezwarunkowo obdarowują Nas. Kochamy to co robimy, sprawia Nam to ogromną przyjemność .

Dzięki Akitką nawiązaliśmy wiele nowych znajomości, przyjaźni. Poznaliśmy wielu wspaniałych, cudownych ludzi , na których zawsze możemy liczyć , i którzy zawsze służą dobrą radą, pomocą i mają czas na to aby pomóc Nam rozwijać Naszą pasję.

Bardzo Wam za to DZIĘKUJEMY !!! ♥♥♥