O NAS

Nasza przygoda z akitkami  zaczęła się w sierpniu 2010 roku w momencie pojawienia się w Naszym domku SEIMEI NO MINAMOTO Shiroiarashi – suczka o niesłychanie fascynującym charakterze. Skradła Nasze serca….Rozkochała w sobie Naszego synka, który nie potrafił wyobrazić sobie dnia bez jej wycałowania i wymiziania. Po namowach Olgi

( hodowla Shiroiarashi) w styczniu 2011 roku pojechaliśmy z SEI  na Naszą pierwszą wystawę….. I tak się zaczęło. Można powiedzieć, że ” złapaliśmy bakcyla „. To był początek Naszej wielkiej przygody ….i właśnie wtedy zorientowałam się , że to ….

….MOJA WIELKA PASJA !!!

W kwietniu 2011 roku do Naszego stadka dołączyła kolejna akitka – ATSUSHI GO Shiyo- Mokuteki. Piesek o niesłychanie ujmującym usposobieniu.Wierny kompan Naszej najstarszej damy Tutusi 🙂 Malutki misio…”Dziubek” tak na niego mówimy. Czasami zapomina o tym , że wyrósł na pięknego, dostojnego młodzieńca i z wielką radością wskakuje na Nasze kolana 🙂

Po długim oczekiwaniu …..Kolejny rok 2012 przeurocza, przesłodka  AYAKASHI GO of Miyagi Ken  również zawitała w Naszym małym stadku…. Aya jest niesamowicie oddana i kocha czułości…. akitka – kanapowiec tak mówią o niej Nasi przyjaciele 🙂 Kocha ludzi……. uwielbia być drapana po uszku oraz kocha zasypiać w Naszych objęciach. Niesłychanie mądra i sprytna sunia. Jak to mówi jej hodowczyni Ula – strasznie ja rozpieściliście 😉 i chyba coś w tym jest ;)a 🙂 Pierwszy miot po AYI …. wyczekany miocik  i stało się do Naszego stadka zawitała córka naszej słodkiej AYAKASHI – Geisha sunia o niezwykle szalonym charakterze , od samego ujęła Nas za serca. W tym samym czasie dołączył do Nas piesek importowany z Francji ANJYU 😉 – przekochany samczyk o przecudownym charakterze.       

Rok 2015 …. kolejna młoda dama dołączyła do Naszej akicio-ludzkiej rodzinki.

FUJICO sunia sprowadzona do Naszej hodowli z Rumunii. Niesamowicie oddana, wesoła i kochająca sunia. Mały brudasek …tworzy bardzo zgrany duet z Naszym Anjyu , uwielbiają brodzić w wodzie i tarzać się w kałużach …dla nich ogromna radość ..dla Nas 🙂 no cóż częste kąpiele 🙂 w roku 2017 do Naszej akicio-ludzkiej rodzinki dołączył kolejny maluch Yushek-piesek importowany z Rumunii. Mały łobuziak ….kochający wszystko i wszystkich 🙂 Zawsze przywita z czymś ciekawym w pyszczku 🙂

Kolejna akitka …..Rok 2018 fantastyczna sunia OHANA urodzona w Naszej hodowli – po skojarzeniu tak długo wyczekiwanym .

No i w maju 2019 pierwsza wyprawa do cudownej Japonii – wyprawa ŻYCIA… pełna emocji, przygód  i niezapomnianych chwil we wspaniałym towarzystwie. No i kolejne marzenie spełnione.

Przywieźliśmy suczkę – Laika – wulkan energii, wiecznie radosna ,skacząca i niezwykle urocza dziewczynka- zawitała do Naszej rodziny.

Rok 2020 Nasze stadko powitało dwie przesłodkie rudości . Bo rude jest najcudowniejsze 🙂

Totoro <3 – cudowny, kochany i uwielbiający zabawki młodzieniec oraz Maki – suczka, która urodziła się w Naszej hodowli. Przeurocza, towarzyska i bardzo całuśna dziewczynka.

 

 

TWORZYMY RODZINĘ !!!


Nie potrafimy wyobrazić sobie aby iść przez życie bez ukochanych przyjaciół przy boku. Dają Nam wiele radości, wniosły do Naszego życia ogromną ilość ciepła dlatego też nazwa Naszej hodowli Atatakai Seikatsu oznacza„ ciepłe życie”. Każda chwila spędzona z Nimi jest dla Nas wszystkim. Potrafią pocieszyć……. rozbawić Naszego synka. Wiem, że gdy Marcel wychodzi na podwórko pobawić się jest zawsze pod opieką  swoich czworonożnych przyjaciół.  

Staramy się aby Nasze akciaki  czuły się przy Nas bezpiecznie, traktujemy ich jak członków rodziny. Staramy się aby miały jak najlepsze warunki życia i rozwoju. Do swojej dyspozycji cały czas maja duży  otwarty teren. Mogą hasać, biegać…bawić się. Obdarowujemy Naszych akicich przyjaciół ogromną dawką miłości i czułości, którą również one bezwarunkowo obdarowują Nas. Kochamy to co robimy, sprawia Nam to ogromną przyjemność . Radość z przebywania z Nim jest niezastąpiona.

Dzięki Akitką nawiązaliśmy wiele nowych znajomości, przyjaźni. Poznaliśmy wielu wspaniałych, cudownych ludzi , na których zawsze możemy liczyć , i którzy zawsze służą dobrą radą, pomocą i mają czas na to aby pomóc Nam rozwijać Naszą pasję.

Bardzo Wam za to DZIĘKUJEMY !!! ♥♥♥